Tvarkaraščiai

Sedos Vytauto Mačernio gimnazija

Neformalaus ugdymo užsiėmimų tvarkaraštis

2019-2020 m. m.

 

Vadovas

Būrelio pavadinimas

Klasė

Val. sk.

Laikas

Vieta (kab.)

Virginija Katkuvienė Žemaitijos skautų organizacija

Medeinos draugovė

Jaunųjų gamtininkų būrelis

5-8 kl.

I-IV kl.

 

5- II kl.

1

1

 

1

Pr 13.50-14.35

T 14.40- 15.25

 

Pr. 14.40- 15.25

28 kabinetas

28 kabinetas

28 kabinetas

Vida Lukauskienė

Jaunųjų matematikų būrelis 5-II kl. 1 Pr 14.40- 15.25

31 kabinetas

Jolanta Stanienė

Tinklinio būrelis

Kvadrato būrelis

5-IVkl.

3-6 kl.

2

2

K 14.40- 16.15

T 13.50-14.35

Pn 13.50- 14.35

Sporto salė

Sporto salė

Sporto salė

Marius Zoza

Futbolo būrelis

Futbolo būrelis

1-4 kl.

5-8 kl.

2

2

T 12.55- 13.40

Pn 12.55-13.40

T 14.40- 15.25

Pn 14.40- 15.25

Sporto salė

Sporto salė

Sporto salė

Sporto salė

Alidas Žukauskas

Stalo teniso būrelis

Krepšinio būrelis

5-IVkl.

5-IVkl.

2

4

K 14.40- 16.15

Pr 14.40-16.15 (5-8kl.)

A 14.40- 16.15 (I- IV kl.)

Mažoji salė

Sporto salė

 

Sporto salė

Inga Dvaržeckienė

Barokinių fleitų būrelis

5-II kl.

3

T 15.30- 16.15

Pn 13.50- 15.25

Aktų salė

Aktų salė

Aušra Majauskaitė

Šokių būrelis

 

 

 

 

 

Scenos meno būrelis

1-4 kl

 

5-8 kl.

 

I-IV kl.

 

5-II kl.

2

 

3

 

3

 

2

A 12.55- 13.40

K 12.55- 13.40

Pr. 13.50- 14.35

A 13.50- 15.25

A 15.30- 16.15

K 14.40- 16.15

Pr 14.40-15.25

K 13.50-14.35

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Gražina Vainutienė

Folklorinis ansamblis „Rėmolioka“

1-II kl.

1

1

A 14.40- 15.25

T 13.50- 14.35

Mažoji salė

Mažoji salė

Andrey Sevostiyanikhin

Gitaros būrelis

1-IVkl.

 

3

K 17.35- 20.00

49 kabinetas

Gražina Mitkuvienė

Jaunųjų Šaulių būrelis

5-IVkl.

3

A 14.40- 16.15

3 kabinetas

Indrė Zozienė

Informacinių technologijų būrelis

1-4 kl.

1

K 13.50-14.35

37 kabinetas

Elena Mikulskienė

Dailės būrelis

5-II kl.

1

A 14.40-15.25

Dailės kabinetas

Vadovas Būrelio pavadinimas Klasė Val. sk. Laikas Vieta (kab.)
Virginija Katkuvienė Žemaitijos skautų organizacija

Medeinos draugovė

Jaunųjų gamtininkų būrelis

5-8 kl.

I-IV kl.

 

5- II kl.

1

1

 

1

K 14.40-15.25

T 13.50- 14.35

 

A 14.40- 15.25

28 kabinetas

28 kabinetas

 

28 kabinetas

Vida Lukauskienė Jaunųjų matematikų būrelis 5-II kl. 1 Pr 13.50- 14.35 31 kabinetas
Jolanta Stanienė Tinklinio būrelis

Kvadrato būrelis

I-IV kl.

5-6 kl.

2

2

A 14.40- 16.10

T 14.40-15.25

Pn 13.50- 14.35

Sporto salė

Sporto salė

Sporto salė

Marius Zoza Futbolo būrelis

Futbolo būrelis

1-4 kl.

 

5-8 kl.

2

 

2

T 12.55- 13.40

Pn 12.55-13.40

T 14.40- 15.25

Pn 14.40- 15.25

Sporto salė

Sporto salė

Sporto salė

Sporto salė

Alidas Žukauskas Kvadrato būrelis

Stalo teniso būrelis

Krepšinio būrelis

3-4 kl.

I-IV kl.

5-IV kl.

2

2

4

Pr 12.55- 14.35

A 13.50- 14.35

Pr 14.40-16.10 (I- IV kl.)

K 14.40- 16.10 (5- 8 kl.)

Sporto salė

Mažoji salė

Sporto salė

 

Sporto salė

Inga Dvaržeckienė Barokinių fleitų būrelis 5-II kl. 3 T 14.40- 15.25

Pn 13.50- 15.25

49 kabinetas

Aktų salė

Rasa Langė Šokių būrelis 1-4 kl

 

5-8 kl.

 

I-IV kl.

3

 

3

 

3

K 12.50- 13.35

T 12.50- 13.35

K 13.40- 15.15

T 12.50- 13.35

T 13.40- 14.25

K 15.15- 16.45

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

Aktų salė

 

Gražina Vainutienė Folklorinis ansamblis „Rėmolioka“ 1-4 kl.

5-II kl.

1

1

T 12.55- 13.40

K 12.55- 13.40

Mažoji salė

Mažoji salė

Andrey Sevostiyanikhin Gitaros būrelis 5-8 kl.

I-IV kl.

 

1

2

K 17.35- 18.20

K 18.25- 20.00

49 kabinetas
Gražina Mitkuvienė Jaunųjų Šaulių būrelis I-IV kl. 3 K 14.30- 16.45 Mažoji salė
Indrė Zozienė Informacinių technologijų būrelis 3-6 kl. 1 K 13.50-14.35 37 kabinetas
Elena Mikulskienė Dailės būrelis 5-II kl. 1 A 14.40-15.25 Dailės kabinetas

Informacija ruošiama

Sedos Vytauto Mačernio gimnazija

MOKYKLOS SPORTO SALĖS UŽIMTUMAS

2019-2020 m. m.

Diena

Laikas Veikla

Atsakingas asmuo

Pirmadienis

8.00- 14.35

Kūno kultūros pamokos

Kūno kultūros  ir pradinių klasių mokytojai

14.40- 16.15

Krepšinio būrelis

A.Žukauskas

18.00- 21.00

Sportuoja bendruomenės vyrai

L. Brazdeikis

Antradienis

8.00- 14.35

Kūno kultūros pamokos

Kūno kultūros  ir pradinių klasių mokytojai

14.40-16.15

Krepšinio būrelis

A. Žukauskas

Trečiadienis

8.00- 12.45

Kūno kultūros pamokos

Kūno kultūros  ir pradinių klasių mokytojai

12.55- 13.40

Futbolo būrelis

M. Zoza

13.50- 14.35

Kvadrato būrelis

J. Stanienė

14.40- 15.25

Futbolo būrelis

M. Zoza

18.00- 21.00

Sportuoja bendruomenės vyrai

L. Brazdeikis

Ketvirtadienis

8.00- 14.35

Kūno kultūros pamokos

Kūno kultūros  ir pradinių klasių mokytojai

14.40-16.15

Tinklinio būrelis

J. Stanienė

Penktadienis

8.00- 12.45

Kūno kultūros pamokos

Kūno kultūros  ir pradinių klasių mokytojai

12.55- 13.40

Futbolo būrelis

M. Zoza

13.50- 14.35

Kvadrato būrelis

J. Stanienė

14.40- 15.25

Futbolo būrelis

M. Zoza

18.00- 21.00

Sportuoja bendruomenės vyrai

L. Brazdeikis

AUTOBUSAS ,, MERCEDES“ – Valstybinis Nr. BCL 366
I. Vaičaičiai – Seda II. Tiškai – Seda
7.10 – Vaičaičiai 7.45 – Grūstė
7.15 – Pašilė 7.50 – Tiškai
7.18– Luoba 7.55 – Seda
7.20 – Ivoniškės
7.35 – Seda
AUTOBUSAS ,, IVECO“ – Valstybinis Nr. FDC 642
III. Židikai – Seda
7.30 – Židikai
7.34 – Račaliai
7.36 – Šiliai
7.38 – Renavas
7.50 – Seda
AUTOBUSAS ,, MERCEDES“ – Valstybinis Nr. FVG 719
IV. Ketūnai – Skuodiškės – Seda V. Renavas – Seda
7.15 – Kuisiai 7.40 – Renavas
7.20 – Ketūnai 7.43 – Dvaras
7.25 – Skuodiškės 7.45 – Dūmaičiai
7.30 – Rupiekiai 7.47 – Kulšėnai
7.32 – Nausodė 7.50 – Seda
7.35 – Seda
VI. – VII. Seda-Tiškai-Grūstė-Vaičaičiai 14.00 val. ir 15.30 val.
VIII. – IX. Seda-Renavas-Židikai 14.00 val. ir 15.30 val
X. Seda-Pagardė-Ketūnai-Šerkšnėnai 14.00 val
XI. Seda-Ketūnai-Šerkšnėnai 15.30 val.

Sedos Vytauto Mačernio gimnazija

MOKYKLOS AKTŲ SALĖS UŽIMTUMAS

2019-2020 m. m.        

 

Diena

Laikas Užsiėmimai

Atsakingas asmuo

Pirmadienis

9.50-10.35

3 klasė kūno kultūra (šokis)

 

I. Noreikienė

10.55- 11.40

2 klasė kūno kultūra ( šokis)

A. Majauskaitė

12.00- 13.40

Šokio pamokos

A. Majauskaitė

13.50- 15.25

Šokių būrelis

Scenos meno būrelis

A. Majauskaitė
18.00-19.00 Sportuoja bendruomenės  moterys

A. Kazlauskienė

Antradienis

9.50-10.35

4b klasė choreografija

D. Nugarienė

12.00- 12.45

1b klasė kūno kultūra ( šokis)

G. Vainutienė

12.55- 16.15

Šokių būrelis

A. Majauskaitė

17.00- 18.00

Šoka bendruomenės moterys

A.    Majauskaitė

 

Trečiadienis

10.55-11.40

1a klasė kūno kultūra (šokis)

V. Urbonienė

15.30- 16.15

Barokinių fleitų būrelis

I. Dvaržeckienė

18.00-19.00

Sportuoja bendruomenės moterys

A. Kazlauskienė

Ketvirtadienis

9.50- 10.35

4a  klasė kūno kultūra (šokis)

I. Pačerinskienė

10.55- 12.45

Šokio pamokos

A. Majauskaitė

12.55- 16.15

Šokių būrelis

A. Majauskaitė

Penktadienis

13.50- 15.25 Barokinių fleitų būrelis

I. Dvaržeckienė

TAMO