Projektas ,,Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas"

Projektas ,,Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas" kuris bendrai finansuojamas-valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis ir kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

Sedos Vytauto Mačernio gimnazija,  pasirašiusi sutartį  su Švietimo mainų paramos fondu  projektą  „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“,  tęsia  numatytas projekte veiklas- organizuoja sportinius renginius, perka inventorių gimnazijos moksleivių, bendruomenės narių sportiniam užimtumui skatinti.  Naudojant naują inventorių rugsėjo mėn. 20 d. vyko mokinių sporto šventė, kurioje dalyvavo 5-8 kl. ir I-IV gimnazijos klasių mokiniai. Jie varžėsi estafečių, kliūčių ruožo bėgimo, virvės traukimo,  tritaškio metimo rungtyse.  Geriausi, greičiausi moksleiviai buvo apdovanoti nugalėtojų prizais, įteiktos taurės ir medaliai.

Projekto biudžetas 13766,51 eurai. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir švietimo mainų paramos fondas. 10.09% biudžeto prisidedama nuosavomis lėšomis, kurias skyrė Mažeikių rajono savivaldybės administracija.

V. Rumbutienė

Birželio 10 d. buvo vykdoma pirmoji projekto „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“, finansuojamo valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Mažeikių r. savivaldybės lėšomis, veikla.  Pradinių klasių mokinių sporto šventė. Daug emocijų, šypsenų, sportinio azarto!

Iki vasaros (1-4 kl.) atostogų liko
  • dien.