Integrali diena 2b kasėje „Iš augalų gyvenimo“

Rugsėjo 13 d. 2b klasės mokiniai vykdė integralią diena „Iš augalų gyvenimo“. Mokiniai bendradarbiaudami porose sudarė klasės mokinių mėgstamų vaisių diagramą. Mokėsi matematinių sąvokų, spręsdami uždavinius gamtos ir augalų tema. Dirbdami grupėse internete ieškojo informacijos apie gydomuosius augalu. Lankėsi Tirkšlių kūrybinėje L.S studijoje.  Vadovė Laura Stonkevičienė pravedė pažintinę ekskursiją po linų lauką, kur supažindino mokinius su lino keliu, kol šis augalas tampa siūlais ir audiniu.  Kukurūzų lauke esančiose kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai iš linų gaminosi paukščius ir puokšteles. Daug emocijų mokiniai patyrė bėgiodami kukurūzų lauko labirintais. Į namus vaikai grįžo pilni įspūdžių.

Gražina Vainutienė