9-10 kl. Išvyka į pamarį

  • Paskelbta: 2024-04-22
  • Kategorija: Išvykos

Balandžio 20 d. grupė 9-10 kl. moksleivių vyko į pamario kraštą. Švėkšnoje aplankytas parkas, pamatyta „ Genovefos" vila, bažnyčia. Šilutės dvare moksleiviai sužinojo apie H. Šojaus asmenybę, pačios Šilutės istoriją. Važiuojant link Rusnės, pamatėme užlietas pievas, o etnografinėje žvejo sodyboje, ne tik istorijos klausėmės, bet teko ir žaidimų pažaisti. Ventės ornitologijos stotyje lipome į švyturį,  stebėjome paukščius. Paskutinis objektas-  etnografinė laivadirbio J. Gižo sodyba Drevernoje. Edukacinėje programoje „Ieškomi pameistriai“ teko sužinoti apie laivus, vėtrunges, taip pat  obliuoti, pjauti. Galiausiai buvo išrinktas tas, kuris daugiausiai atliko teisingų veiksmų. Laisvu laiku įkopta į Drevernos apžvalgos bokštą.

 

Autorius:
Daiva Juškaitė

Nuotraukos:
Daiva Juškaitė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas