Integrali diena 1b klasėje. Tema „Vanduo“.

Vasario 29 d. 1b klasėje vyko integralaus ugdymo diena „Vanduo“. Mokiniai tyrinėjo vandenį pagal pateiktus kriterijus ir darė išvadas. Taip pat atliko eksperimentą su šiltu vandeniu ir druska. Stebėjo, ragavo, darė išvadas. Dirbo poroje ir sudarė diagramą apie užšaldytus ledukus, pristatė savo atliktus darbus. Atliko matematinius veiksmus su diagramoje pateiktais duomenimis. Eksperimentavo ir atpažino vandens būsenas (skysta, kieta, dujinė). Atliko tyrimą ir išsiaiškini, kaip susidaro lietus. Pristatę perskaitytą knygą ir rinko lietaus lašelius. Ritminiais instrumentais imitavo lietaus orkestrą. Per informatikos pamoką piešimo programa vaizdavo įvairias vandens būsenas. Veiklos mokinius ne tik sudomino, bet ir praplėtė jų turimas žinias.

Gražina Vainutienė ir Indrė Zozienė